Prohlížení návštěvní knihy

Toto jsou příspěvky v návštěvní knize:

Hledání příspěvků

Zápis do návštěvní knihyZápis do návštěvní knihy

Počet příspěvků v knize: 35

Zobrazit # 

Kristinahap
03.04.2018

Не дорогие онко препараты
Доброго времени суток Рекомендуют врачи Высочайшее качество лекарств Нексавар (Сорафениб) - Nexavar (Сорафениб)

Návštěvník
18.03.2018

zima se nevzdává
Ochlazení ano...ale bohužel chybí sníh i když na kameře to nevypadá, ale sníh na kopci uplaval. To, co je vidět je jen poprašek, takže nashledanou příští sezónu a přejme si, aby napadlo hodně sněhu.

skier
13.03.2018

ochlazení
Chlapi jak jsem koukal na předpověď, tak možná ještě přijde sněhová nadílka.

XRumerTest
10.03.2018

Test, just a test
Hello. And Bye.

Bregon
27.12.2017

Výborně!!!
Skvělý malý skiareálek,vše bylo super. Chlapi u vleků v pohodě profi přístup. Díky.

Návštěvník
19.12.2017

Sjezdovky za hotelem Seifert
Nevíte někdo, jak je to se 2ma vleky na hotelem Seifert? Provozuje je někdo?

Návštěvník
26.02.2017

Poděkování
Byli jsme zde v týdnu 19-25.2.2017 a chtěla bych tímto poděkovat všem členům TJ Hamry za ochotu a milý přístup! Vzkaz pro pana Martina a milou paní, kterou bohužel nevím jméno, od pana vlekaře, kteří se snažili našeho prcka naučit lyžovat, moc děkujeme, Matýsek už lyžuje jako drak!!! Škoda, že pak už nebyl aníh, ale byli jsem zde již po několikáté a jistě se zase rádi vrátíme. Oproti přeplněným komerčním střediskům, kde většinu času strávíte čekáním ve frontě, si zde opravdu zalyžujete, sice není sjezdovka dlouhá, ale super na zalyžování, učení malých dětí, krásné prostředí. Přejeme vše dobré, rodina z Kladna

Návštěvník
27.01.2017

Super
Byla jsem na sjezdovce U Kostela lyžovat s neteří, které se tu moc líbilo. Ocenili jsme zejména málo lidí, upravenou sjezdovku (žádné plotny) a vstřícnost vlekařů. To vše korunovala cena CZK 100,-- za dvě hoďky lyžování odpoledne/osoba, no co více si přát, prostě paráda. Pro děti, které se učí lyžovat ideální prostředí. Člověk si tu zalyžuje víc, než v jiných, předražených a přeplněných areálech Krušných hor.

Angus
14.03.2011

Poděkování
Chtěl bych všem, co se starají v Hamrech o provoz sjezdovek, poděkovat za dobrou práci, vím, že letošní sezóna nebyla jednoduchá, chvíli zima, chvíli teplo, ale v rámci možností to provozovatelé zvládli skvěle. Jen mě trochu mrzí, že jsem se letos nedostal na páteční večerní na Velké sjezdovce, když byla v pohodě, tak jsem byl mimo a na mřemrzlou se mi moc nechtělo, mám se rád a už jednou mě z ní vezli a to mi stačilo, tak snad příští rok bude lepší a dostanu se na ní. Provozovatelům přeju pohodovou příští sezónu a ať je lepší než byla letošní nebo alespoň stejná. Míra

MaP Plzeň
28.02.2011

poděkování za pomoc
chtěl bych touto formou poděkovat ochotným lidem, kteří mi 20.2. pomohli ve 13,00 při záchraně zraněné dcery před parkovištěm na cestě od sjezdovky u Kostela.

CLOAKING
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>
Strana 3 z 4

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development