Prohlížení návštěvní knihy

Toto jsou příspěvky v návštěvní knize:

Hledání příspěvků

Zápis do návštěvní knihyZápis do návštěvní knihy

Počet příspěvků v knize: 99

Zobrazit # 

Angus
14.03.2011

Poděkování
Chtěl bych všem, co se starají v Hamrech o provoz sjezdovek, poděkovat za dobrou práci, vím, že letošní sezóna nebyla jednoduchá, chvíli zima, chvíli teplo, ale v rámci možností to provozovatelé zvládli skvěle. Jen mě trochu mrzí, že jsem se letos nedostal na páteční večerní na Velké sjezdovce, když byla v pohodě, tak jsem byl mimo a na mřemrzlou se mi moc nechtělo, mám se rád a už jednou mě z ní vezli a to mi stačilo, tak snad příští rok bude lepší a dostanu se na ní. Provozovatelům přeju pohodovou příští sezónu a ať je lepší než byla letošní nebo alespoň stejná. Míra

MaP Plzeň
28.02.2011

poděkování za pomoc
chtěl bych touto formou poděkovat ochotným lidem, kteří mi 20.2. pomohli ve 13,00 při záchraně zraněné dcery před parkovištěm na cestě od sjezdovky u Kostela.

CLOAKING

Návštěvník
26.02.2011

Běžecké stopy
Dobrý den, jaký je aktuální stav běžeckých stop v Nových Hamrech? Děkuji za informaci.

Admin
31.01.2011

běžecká stopa
Dobrý den,omlouváme se za chybnou informaci ohledně stopy směr na Nejdek. Rolbař nebyl opilý,jak zde píšete, jen pouze dojel od Hamrů k silnici na Přebuz a tam se otočil pro nedostatek sněhu na silnici. Tuto skutečnost nám nesdělil a TJ na stránky uvedla mylnou info, za což se omlouváme.Jen by jsme chtěli připomenout, že TJ nemá běžecké stopy na starosti, ty spadají pod město Nejdek, kde páni radní moc běžeckému lyžování neholdují a téměř je nazajímá, že rolba je letitá a tudíž s touto stařenkou zázraky dělat nejdou.Lidé, kteří se o rolbu starají, se k ní snaží chovat co nejšetrněnji, aby dlouho vydržela a jízda po asfaltu opravdu není pro rolbu nejideálnější. Až tato střenka doslouží, myslíme si, že bude i konec běžeckému lyžování zde, v okolí, protože páni radní ani zastupitelé města Nejdku neuvažují, že by bylo potřeba pomalinku a jistě dávat dohromady peníze na rolbu novější. To jen pro doplnění informace o stopách v okolí Nejdku, ty jdou touto stařičkou rolbou upravovat pouze když je dostatek sněhu.

Corny
29.01.2011

Vysoká Jedle
Dnes jsem výjimečně vyrazil o víkendu na běžky na místní stopy. Dočetl jsem se totiž, že je upravena stopa i do Nejdku, kde jsem dlouho nejel. Natěšenej jsem vyrazil hlubokým sněhem a čekal na vrstevnici stopu. Nevim, jak se stalo, že na internetu je psáno, že stopa je a ve skutečnosti je z Chaloupek sotva na okres a ještě taková, jak kdyby byl rolbař opilej. Milovníci backcountry by si na Vysoké Jedli užili. Ještě, že jsem si nevzal brusle.. Ve 30cm se jede blbě.. Na druhou stranu ale musim pochválit stopu z NH do Chaloupek a Jelení, ta je vždy prvotřídní..

Jirka
26.01.2011

lyžování na velké
Ahojky,dnes večer koukám na kameru z velké a vidím,že ji opět začínáte upravovat,je to super,už se moc těším,až ji zase spustíte.Doufám,že bude i nějaké večerní a že se najdou i nějací lidi a na večerní přijdou.Není to sice asi výdělečné,ale věřím,že se bude jezdit,někdy by se mělo udělat i něco, na čem zrovna člověk moc nevydělá,ale získá tím dobré jméno a lidi se naučí chodit i jindy a tím se prodělek vrátí.Přeji tedy nám všem,kteří na velké jezdíme, hezké svezení jak ve dne,tak i večer.

Milan z Hostína
21.01.2011

Poděkování
Do Hamrů jezdíme téměř 8 let,a rádi se sem vracíme několikrát v roce. Lyžařské podmínky pro děti i dospělé jsou výborné. Touto cestou bychom rádi poděkovali vlekařům z TJ za jejich nadšení a ochotu.

Ladislav Šiml
13.01.2011

konec sezony
tak nam pocasi preje a vypada na konec sezony v hamrech co ?

Jana
09.01.2011

Informace o běžeckých stopách
Za aktuální informace o běžeckých stopách Vám patří velký dík!

Jitule
30.12.2010

Poděkování
Chtěla bych ještě jednou poděkovat chlapcům od vleku, kteří našli fotoaparát našeho kamaráda a vrátili ho. Dnes už se málokdy setkáme s takovým lidským přístupem, smekám před Váma a fakt veliký dík. Jako vždy to u vás bylo krásný, povedlo se počasíčko, sněhu hodně, sjezdovky upravené. Ať máte hodně návštěvníků a už se těšíme zase na jarňačky, až přijedem. Hlavně, aby vydržel sníh. Krásný rok 2011 všem a opravdu moc děkujeme za ten foťák :-)

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 3 z 10

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development