Prohlížení návštěvní knihy

Toto jsou příspěvky v návštěvní knize:

Hledání příspěvků

Zápis do návštěvní knihyZápis do návštěvní knihy

Počet příspěvků v knize: 99

Zobrazit # 

HiPPoCZ
23.12.2010

Diskuzní fórum
Děkuji za odpovědi :) Rozhodnutí chápu, dle mého názoru pro stručné dotazy stačí klidně i návštěvní kniha. Přeji celému TJ úspěšnou zimní sezónu a hodně sněhu :) a v unoru se k vám přijedem s bandou na týden podívat :)

administrátor
22.12.2010

diskuzní fórum
Pro zrušení fóra jsme se rozhodli po zkušenostech v minulém roce, kdy zde byly probírány i věci,které nepatřily do kompetence TJ a byly dle našeho názoru prezentovány za účelem poškodit. Aby si zde dávali dostaveníčko zarytí odpůrci a fandové TJ a přetahovali se ve svých názorech,proto fórum zřízeno nebylo.To si mohou vyříkat na svazích a nebo někde v hospodě a ne tím bavit ostatní.Forum se bohužel minulo účinkem,bylo zřízeno pro podnětné připomínky a rady a ne pro urážky všeho typu.Na žádných stránkách , žádného lyžařského střediska, takové fórum nenajdete.Pokud má někdo nějaký dotaz a nebo připomínku, od toho máme e-mail, kde Vám rádi odpovíme.Přejeme Vám všem hezkou zimu a lyžování.

HiPPoCZ
20.12.2010

Dotaz
Dobrý den, mám dotaz kam se podělo diskuzní fórum :)

Návštěvník
02.12.2010

lyže
prosím info, kdy budou spuštěny vleky a upraveny sjezdovky

CLOAKING

Veronique
02.12.2010

stopa
I já bych uvítala opět aktualizace ohledně údržby běžkařské stopy :-) Vloni byli informace přesné a vždy aktuální a tak doufám, že v tom budete pokračovat i letos :-)

Návštěvník
01.12.2010

Těšíme se...
Ahoj, dotázek na letošní úpravu běžeckých tras... Jek to vypadá, máte nějaký výhled, co by kdyby? Nemůžu se dočkat, až budu moci po práci vyrazit "nahoru"... :)

CLOAKING

Lyžaři
01.12.2010

žijete ještě?
Žádné aktuality,sníh Ocm,zasněžování nevidět,bude se letos lyžovat nebo máme hledat jiný svah?

ZS
24.09.2010

Pěkné stránky
Stránky chválím, jsou zde veškeré informace, které návštěvník střediska potřebuje.

Homepage:

Návštěvník
08.02.2010

díky za pěkný týden
Dobrý den,chtěla bych poděkovat za týden jarních prázdnin, které jsme prožili mimo jiné i na sjezdovkách v Hamrech. Jezdíme sem rádi už hodně let pro pohodu a klid. Minulý týden bylo počasí různorodé, ale zajezdili jsme si každý den skvěle. Velkou sjezdovku kvůli klukům nevyhledáváme, jsme spokojeni v lokalitě Nad Kostelem. Pokud mohu srovnávat, rozhodně je nám v Hamrech vždy dobře, nepotřebujeme davy, fronty, ruch velkoměst přenesený do hor. Právě proto, že jsou Hamry ještě jakoby "ze starých časů" se nám zde vždy líbí. Na běžky jezdíme z Rudné, vždy se rádi v lese napojíme na vyjeté stopy.. Pěkné dny, my už teď jen prostřednictvím kamer sledujeme, jak by se nám lyžovalo, kdybychom ovšem již nebyli doma.. Tošnerovi

Big Johny
26.01.2010

:-(
Shodou okolností jsem byl v pátek s klukem taky na večerním. To co se stalo, je mi taky hrozně líto. Jsem z toho úplně vedle:-( Míra má pravdu. Přilba je dnes povinnost!! A ještě bych chtěl připomenout jednu důležitou věc a tou je ohleduplnost na sjezdovce a něpřeceňování vlastních sil! Je sice adrenalin sjet buben na tři oblouky, ale ....stačí malá chybička..... . To co se stalo je hrozný jen doufám, že se z tý tragedie ostatní poučí

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 4 z 10

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development