Prohlížení návštěvní knihy

Toto jsou příspěvky v návštěvní knize:

Hledání příspěvků

Zápis do návštěvní knihyZápis do návštěvní knihy

Počet příspěvků v knize: 99

Zobrazit # 

Návštěvník
05.01.2010

lyžař
Stále čekáte na sníh a když konečně napadne, tak se nic neděje. Takže jen výmluvy. Okolo se všude jezdí, jen Hamry to nepotřebují, tak holt pojedem jinam. Škoda, těšili jsme se k vám

Návštěvník
04.01.2010

večerní?
Chci se zeptat v jaké dny a jaké hodiny jezdíte večerní? Děkuji

Návštěvník
02.01.2010

Web
Web mate slusne na houby. Stara verze byla lepsi. Prehlednost nula, design delal nejaky expert na design manualu teplomeru a funkci sice nabito,ale vyuzije to tak jeden IT prdola :) inu, asi mate co jste chteli :)

Návštěvník
19.12.2009

Vleky
Dobrý večer doufám že otevřete nějaký vlek během týdne já a mý přátelé se už těšíme až si u vás v Hamrech zalyžujem jinak máte pěkné stránky moc se vám to povedlo

Administrátor
18.12.2009

provoz
Dobrý večer,zatím nám bohužel počasí nepřeje a napadlo jen cca 5cm sněhu,záleží tedy, kdy se příroda umoudří a napadne i u nás sníh. V neděli 13.12.09 jsme začali se zasněžováním velké sjezdovky, jakmile bude zasněženo,bude prozatím alespoň tato sjezdovka puštěna.Sledujte naše stránky,budete včas informováni.

Návštěvník
18.12.2009

Provoz
Prosím vás mohl bych se zeptat kdy bude v provozu naká sjezdovka..?

Pauli von Eibenberg
26.10.2009

jasně
Díky za reakci, je to vše tak nějak, jak jsem se domníval. Nedá mi ještě se na 1 věc nezeptat- občas kolem mě prolítne šum o plánech vybudování velké sjezdovky odněkud z hřebenu Tisovského vrchu dolů do Hamrů. Nevíte, je-li na tom něco, případně má s tím TJ N.H. něco společného?

Návštěvník
21.10.2009

odpověď
Nájemné je celorepubliková záležitost,přišel s tím státní podnik České lesy v Hradci a na druhou otázku, pokud vím, noví členové se nepřijímají, jelikož již nejsme TJ, jako taková, ale podnikatelský subjekt (označení TJ je pouze v názvu)-změna by byla příliš náročná a zavedené jméno je známé.

Pauli von Eibenberg
17.10.2009

Tak to je spatny
Zajimalo by me celkem, jestli je zvednuti najmu povsechna celorepublikova zalezitost, nebo jen cilena mistni akce na popud '' jinych potencialnich budovatelu vleku''. Jeste 1 dotaz ciste pro zajimavost, muze se vubec nekdo novy stat clenem TJ a pokud ano, jak?

administrator
09.10.2009

lesy
Ano, několikanásobně zvedli nájemné za pozemky, což pro malá střediska s nižší návštěvností a v nižší nadmořské výšce je likvidující.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 6 z 10

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development