Prohlížení návštěvní knihy

Toto jsou příspěvky v návštěvní knize:

Hledání příspěvků

Zápis do návštěvní knihyZápis do návštěvní knihy

Počet příspěvků v knize: 99

Zobrazit # 

administrátor
06.02.2009

odpověď pro Tonyho a mi
Dobrý večer,superadmin mě předběhl s odpovědí Tonymu a mi, přesto mi to nedá a píši ještě svůj názor,který jsem jako administrátor měl připravený. Jak již několikrát bylo napsáno, stránky jsou stále v rekonstrukci a tím některé info nejsou úplné, proto vítáme každou připomínku.Podotýkám, do minulého týdne byly na stránkách info i o bufetech, které jek říkáte TJ neprovozuje, přesto zde info byly.Info o parkovištích chybí, bude doplněno. Ano, jak píše Tony Nové Hamry jsou především o lyžování,předvádět se u bufetu můžete kdekoliv, na to nemusíte jezdit lyžovat, jak již napsal v jiném příspěvku Míra. K narážce o neposkytování informací o jiných provozovatelích bych chtěl jen podotknout,že na konkrétní slušné dotazy odpovídáme mailem, poskytneme odkazy i kontakty, tím děláme reklamu i jinému provozovateli .Pokud však Tony naráží na níže uvedený příspěvek s dotazem na školičku, tak jsme po pravdě odpověděli,že ji neprovozujeme. Jen tak pro zajímavost, díval jsem se na stránky právě uvedené půjčovny lyží a školičky a nikde jsem tam nenašel jedinou informaci o jiných provozovatelích, natož pak o TJ a myslíte si, že by provozovatel školičky odpovídal na dotazy ohledně TJ mailem a pokud ano, myslíte, že by TJ dělal kladnou reklamu? Asi ne. Kdyby jste se podíval na naše stránky bez toho, aniž by jste hledal pouze chyby, tak v dolní části stránek jsou dva banery, jako reklamy, ale tito provozovatelé měli o reklamu na našich stránkách zájem a také po pravdě, něco pro lyžování v Nových Hamrech udělali. Nezříkáme se někomu udělat reklamu. Jeden příklad za všechny. Na začátku prosince byla valná hromada TJ v Krmelci, kde bylo s majitelem dohodnuto, že nám poskytne informace o ubytování, cenách kontaktech o jeho ubytovacím zařízení a že mu tyto info zveřejníme na stránkách TJ. Jsou to již dva měsíce a do dnešního dne nám informace poskytnuty nebyly. Myslím si tedy, že to není naše neochota informovat o jiných provozovatelích, ale pouze v přístupu jiných provozovatelů. Závěrem tedy podotýkám, ten, kdo chce lyžovat a ne hledat chyby, rád si cestu do Nových Hamrů najde. Ještě jednou, děkujeme za každý příspěvek, pochvalu, ale i kritiku, je vidět, že Vás naše práce zajímá. Váš administrátor

Tony
05.02.2009

Pro mi
Nevím, jak vaše děti lyžují, ale doporučil bych vám s dětmi jet spíše do sousedního Perninku nebo Potůčků. V Hamrech je to spíš o lyžování než o občerstvení. K mírnějším sjezdovkám U kostela se musí od parkoviště kus pěšky a prudší Velká sjezdovka, kde je parkoviště hned u vleku, je zase pro pokročilé lyžaře. Jestli přece jen do Hamrů vyrazíte, vemte dětem třeba horalky a čaj do termosky. V Hamrech jsou bufety u vleků většinou zavřené a do hospody je to ze sjezdovky dost daleko. Tony P.S. Toto je názor návštěvníka. Jsem zvědav, kdy a co vám odpoví někdo z TJ nebo autor webu. Očekávém něco jako "TJ bufety neprovozuje a není důvod dělat reklamu někomu jinému" :-)

Super Administrator
Dobrý den, z vašeho P.S. vyplývá, že jste žíznivý po odpovědi autora webu. Takže, tato kniha návštěv je zde právě kvůli sběru informací a požadavků od Vás, tedy návštěvníků. Stále je zde co inovovat a proto podněty, týkající se obsahu tohoto webu mne velice těší. Snažím se web tvořit tak, aby zde každý návštěvník, jenž má zájem přijet do Nových Hamrů našel informace, které jsou pro něj důležité. Postupem času, ve spolupráci s TJ, se zde budou tyto kýžené informace objevovat. Jak si jistě všímáte, vývoj tohoto webu nespí.

mi
05.02.2009

Parkování
Zdar,stránky celkově super,ale přeci jen něco.Ať jsem prolezl web jak jsem chtěl,nepodařilo se mi najít info o parkování a možnosti občerstvení (nevylučuji vlastní chybu).Pro někoho možná banalita,ale pro toho,kdo u vás nikdy nebyl,a chce tyto sjezdovky navštívit s dětmi,dost zásadní informace.

coze
28.01.2009

kamera na velky sjezdovce
skol! kdy uz bude kamera na Velky sjezdovce.dekuji

Super Admin
Kamera už tam je namontovaná a připravená. V současné chvíli čekám na dodání SDK od výrobce. Takže snad se tu objeví její obraz co nejdříve. Věřte mi, to čekání na ni se jistě vyplatí ;)

Angus
21.01.2009

Středa neklapne
Zdravím, ve středu se na večerní nedostanu, ale hodně mě to mrzí, jedu totiž odpoledne s malým na sjezdovku za Kostel, kde budeme jezdit skoro do 17h a pak ho musím odvézt domů a večer od 20.30h mám florbal, tak snad někdy jindy, nejspíš v pátek. Mám bílo černou bundu, šedý kalhoty a vždycky helmu. Jinak nechválím každého, jen toho kdo na to má a podle mě vy na to máte. Tak pokračujte v dobré práci, Míra

CLOAKING

administrátor
20.01.2009

poděkování
Míro...jak Tě ve středu na večerní poznáme??? Děkujeme všem, kteří nám fandí a dokáží pochválit, hned se dělá líp.Myslím, že se nám podařilo kus práce a Hamry zviditelnit...svědčí o tom návštěvnost stránek. Samozřejmě rýpalové se najdou vždy, ale Ti dle mého názoru nikdy nic moc nedokázali a jedno rčení axistuje : POMLUVA JE PŘEVLEČENÁ ZÁVIST a tak nemám jiné vysvětlení, než že lidé kteří pomluvají pouze závidí, nic jineho a takoví lidé nám nesahají po kotníky. Ještě jednou dík za pochvalu a budeme se snažit pokračovat v naší práci, jak jen to bude možné.Je připravena kamera na velké sjezdovce, jen ji naprogramovat do webu. K druhé připomínce, že by pisatel uvítal předpověď počasí, jen podotýkám, počasí najdete v levo dole na stránkách, je tam předpověď pro Karlovarsko a zároveň předpověď od FOREKY, která je propočítávána z měření v Karlových Varech, Carsfeldu a Fichtelbergu a když si na odkaz FOREKY kliknete, najdete tam pro Nové Hamry kompletní předpověď na několik dní dopředu. Na stránkách FOREKY v levo nahoře jsou odkazy na teplotu, oblačnost, srážky a jsou tam i názorné mapy po hodinách. Chce to se jen pořádně podívat a nejdete veškeré informace. TJ je u FOREKY zaregistrována a je jí toto měření poskytováno. Děkuji ještě jednou jak za kladné, tak i záporné ohlasy. Váš administrátor.

Renda
20.01.2009

sněhové zpravodajství
Dobrý den, nové zpracování Sněhového zpravodaje jsou dobré, jen bych ještě uvítal předpověď počasí třeba na dva-tři dny dopředu, abych měl na jedné stránce pěkně všechno pohromadě. Přeju hodně zdaru, R.

Angus
19.01.2009

Pochvala
Zdravím všechny lyžařské a snowboardové nadšence, tyto stránky se mi zdají hodně zdařilé, prostě mě úplně vyhovujou a najdu zde všechno co potřebuju. Je mi 35 let a na Hamry jezdím lyžovat už 25 let a rád se sem vracím, pokud je sníh a dá se jezdit na Hamrech, tak mám jasno, kam pojedu. Nechápu na co si tu někdo stěžuje, že tu není zázemí nebo na vleky, jasně že to v Hamrech nebude nikdy jako v Alpách, ale kdo chce může si jet užívat zázemí třeba na Klínovec, kde dá za den ježdění čtyřčlená rodina skoro 2000.-, no tím chci říct, že kdo lyžuje a neválí se v bufetu, tak pro toho jsou Hamry dost dobrý a za ty ceny si nikde jinde nikdo nezajezdí. Někdo tu psal, že se zde zastavil čas, tak já ještě pamatuju na velký háček a muldy na sjezdovce, že jsem mezi nima nebyl vidět, takže si myslím, že se tu hodně zlepšilo a hodně pomohlo zasněžování Velké sjezdovky, protože jinak by se na ní, při dnešních zimách, lyžovalo tak měsíc a to ještě možná a s tím jsou spojené i tržby. No pokud bude v Hamrech sníh, tak já jinam jezdit nebudu, prostě všem co se starají o web a podmínky pro lyžování hodně fandím. Mějte se a ve středu na večerním Ahoj Míra

CLOAKING

Mojmir
16.01.2009

GooD Web
Zdar,stránky jsou vpoho.Neměl jsem žádné problémy s tím něco přečíst, jak zde někteří lidé uvádějí a základní info,které potřebuji vědět, jsem se zde dočetl.Proto držím palce ať se daří a lidi co hledají chyby na druhých lidech,by se měli napřed zamyslet sami nad sebou. S pozdravem Slámík p.s. ba naopak mě překvapilo zpracováni fotogalerie--výborné

Big Johny
13.01.2009

čest
"Čest práci", Kamera je super. Proč neaktualizujete sekci běžecké stopy? Hodil by se rozpis po jednotlivých úsecích -např.1-velký vlek- dolní parkoviště .... "stav", atd.To je jen takovej nápad. k TJ Nemám nic proti stránkám nebo vašim soukromým aktivitám, ale co se týče vybavení od vleků počínaje a bufety konče, tak je to mizérie a přijde mi, že čas se v Hamrech zastavil někdy v 70. 20.století(a z toho zbyla tak půlka). Ale jak říkám to už je pouze věc TJ N.Hamry & spol. Je škoda, že třeba velká sj.(která je mimochodem perfektní) nejezdí denodenně- při letošních mrazech by mohla jezdit cca 120 dní v roce. Jsou areály, kde to perfektně funguje. Nechci tady uvádět nějaký příklady, to ať si každej přebere. Lidi jsou dnes už prostě náročnější. Zdar B.J.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 8 z 10

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development