Prohlížení návštěvní knihy

Toto jsou příspěvky v návštěvní knize:

Hledání příspěvků

Zápis do návštěvní knihyZápis do návštěvní knihy

Počet příspěvků v knize: 99

Zobrazit # 

Administrátror
11.01.2009

Víťovi z Plzně
Díky za připomínky,stránky jsou stále v rekonstrukci,tudíž nemají konečnou podobu,barva podkladu i foto bude časem změněna,zároveň i teploty budou časem zprůměrovány na čidlech umístěných na zasněžovacích dělech. Výška sněhu je měřena u Horské služby,kde je umístěno měření pro potřeby HS. Ostatní je pohledově, orientačně. Stránky by se staly nepřehledné. Časem budou ještě dopracovány,jsou pouze ve verzi, aby se návštěvníci webu dověděli důležité informace.Superadministrátor je vysokoškolák a v současné době má zkouškové období. Děkujeme za pochopení.

Víťa
09.01.2009

Drobné připomínky, resp. prosby
Dobrý den všem, prosím administrátora, pokud možno, o drobné vylepšení stránek: 1. změnit černé pozadí za jinou (světlejší) barvu - takhle je malý kontrast vůči textu, tj. "skoro nelze přečíst" - o toto moc prosím, 2. u sněhového zpravodajství přidat i výšku přírodního sněhu (tj. i mimo sjezdovku/y) - a navíc sdělit místo kde měřeno (základní identifikace měření - i u teploty), 3. nefunguje mi obraz on-line kamery - nenainstaluje se potřebná komponenta - funguje mi jen Flash player - ALE to hlavně můj problém. 4. Úvodní foto původních Hamrů bylo hezčí a autentičtější :-). Jinak Vám děkuji za aktuální info a celé stránky. S pozdravem Víťa B., Plzeń

administrátorka
05.01.2009

školička
TJ Nové Hamry školičku lyžování neprovozuje, tudíž není důvod prezentovat školičku jinému provozovateli.

Návštěvník
04.01.2009

ivka
Marně jsem hledala informaci lyžařské školičce...?

Návštěvník
29.12.2008

grafika a prehlednost
Mno tak s grafikou jste to "vychytali". Nove Hamry ala Alpy - prosim? :) Web je neprehledny, spatne citelny, nez se clovek dostane tam, kam potrebuje, trva to moc dlouho. Optimalizace pro prohlizece v Novych Hamrech zamrzla, ale co by se dalo cekat.... "Administratore", jak si dovolujes pouzivat znacku XHTML valid a mit nevalidni kod? To je laciny a spinavy trik. V TJ Nove Hamry to nikdo nepozna, to je pravda... http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fskihamry.cz%2Findex.php%3Foption%3Dcom_jambook%26Itemid%3D71%26task%3Dadd

Super Administrator
Vážený pane návštěvníku, ačkoli mě lidé z TJ Nové Hamry přesvědčovali abych Váš příspěvek ponechal bez reakce, mě to nedá, jelikož nemám ve zvyku nechat se napadat.
Nevím, podle jakých znaků shledáváte web nepřehledný, vše je uděláno na jediné kliknutí. Pokud potřebujete informaci o provozu, je ihned na hlavní straně. Pokud Vás zajímá informace ohledně sněhu, stačí kliknout v menu na "Sněhové zpravodajství". Bohužel se obávám, že prostěji už to asi ani udělat nelze. Co se grafiky týče, uznávám že ještě na pár mástech potřebují stránky doladit, ale jak jste si jistě všiml na hlavní straně, web je v rekonstrukci. Co se týká optimalizace, pokud jste někdy nějaký web vytvořil (kde, rád se podívám), tak víte že napsat kód reprodukovatelný všemi prohlížeči stejně, není zrovna snadný úkol. A vzhledem k faktu, že 89% uživatelů internetu používá MS Internet Explorer, jsou stránky primárně upraveny pro správně zobrazení tam. Odchylky v zobrazení jinde, se postupně řeší.

A nyní k záležitosti s validitou. To, co nazýváte "značka XHTML Valid" není značka, ale odkaz na validátor W3C, kde si můžete nechat web zkontrolovat XML parserem. Tedy samotný tento odkaz neříká nic o tom, zda-li jsou stránky validní či nikoli. A jen pro Vaši informaci, nevím zda-li jste si prohlédl výsledky validátoru, ale tento web až asi na 3 vyjímky validní je. Tudíž nepoužívám žádné laciné ani špinavé triky.

Nicméně děkuji Vám za kritiku, cítím se dost silný na to, abych ji unesl. Nejsem si jistý, ale hádám že se neznáme, tedy nevidím důvd proč by jste mi měl tykat. Já lidem, které neznám netykám. A v zásadě, když někomu píši kritiku na jeho dílo, snažím se si informace nejprve ověřit, abych měl svá slova o co opřít. Co hlavně, používám diakritiku a pod takový příspěvek se podepíši, jelikož se za svůj názor nestydím a dokáži si za ním stát.

Pozn. Pokud Vám návštěva tohoto webu způsobila psychickou újmu, či jiný neduh, omlouvám se. Nic z tohoto nebylo při tvorbě webu plánováno.

Návštěvník
21.12.2008

Histopie sněhového zpravodajství a teplot
Prošel jsem přidanou historii sněhového zpravodajství a myslím, že je to dobré.. Děkuji Radek

Mirda
19.12.2008

Sněhové zpravodajství
Chtěl bych poděkovat za grafy,teď už jenom aby přibýval sníh.

blizzard
19.12.2008

poděkování administatorovi
Díky za vyčerpávající odpoveď , stránky se povedly :-)

Blizzard
18.12.2008

Dotaz administratorovi
Dobrý den , chtel jsem se zeptat zda bude fungovat nekdy kamera i v prohližeči Mozila nebo jen explorer . . . . v dnesni době již stále více lidí používá mozillu nebo operu ...

Super Administrator
Dnes jsem provedl úpravy, aby byl obraz z kamery dostupný i pro uživatele jiných prohlížečů (Opera, FF, Chrome apod.), bohužel tito uživatelé budou ochuzení (tedy za předpokladu, že mají připojení k internetu >2Mb/s) o živý obraz. O tzv. streamování videa se stará ActiveX komponenta přímo od výrobce použité kamery. Myslím, že Operu lze přenastavit tak, aby umožnila spouštění ActiveX komponent, ale Firefox nastavit nelze. Toto omezení vyplývá z jeho bezpečnostní politky. Pro uživatele jiných, tzv. alternativních prohlížečů jsem připravil alespoň snímkování +/- po 1 sekundě. Nicméně snímkovaný obraz by měl být teoreticky dostupný i z mobilních zařízení disponujícíh připojením k internetu a některým z prohlížečů (zde si MSIE nejsem jistý). Doufám, že toto je dostatečná odpověď na Vaši otázku :).

Mirda
16.12.2008

Sněhové zpravodajství
Připojil bych se k příspěvku od Radka,to staré s historií a grafem nemělo chybu,ale jinak je to super.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 9 z 10

Powered by Jambook written by Olle Johansson from JX Development