Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

dotaz na kameru
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Téma: dotaz na kameru
#15
dotaz na kameru Před 14 rok, 4 měsíce  
Mame Explorer 8 a přesto nevidíme na kamerové sledování sjezdovky bna Velké sjezdvce
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Antošova

Reply Quote
 
#16
Re:dotaz na kameru Před 14 rok, 4 měsíce Karma: 0
V IE8 jsem to testoval a pokud dodržíte návod (povolení nepodepsaných ActiveX) tak by to mělo běžet. Alespoň u mě kamera chodí bez problémů.

Ačkoliv je pravda, že zrovna teď se ji moc nechce...mrknu na to.

Antošova napsal:
Mame Explorer 8 a přesto nevidíme na kamerové sledování sjezdovky bna Velké sjezdvce
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin
Venca "SinKien" Beca
Administrator
Příspěvky: 9
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 288855460 Pohlaví: Muž sinkien autovnouzi.cz xxsinkien@hotmail.com Místo: Ostrov n. O. Narozeniny: 06/23
Reply Quote
Super Administrator
 
#25
Re:dotaz na kameru Před 14 rok, 4 měsíce  
Jo jo, když jsem se držel přesného návodu, tak to spustit šlo, ale obraz je až dole na stránce, také jsem si toho hned nevšiml, takže možná, že jste nedojeli až dolů
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
lyžař

Reply Quote
 
#26
Re:dotaz na kameru Před 14 rok, 4 měsíce  
Pokud máte obraz až dole na stránce, zřejmě máte starší typ monitoru s nížším rozlišením, asi i sstránky jsou trochu neupravené, hlavní strana by měla být se dvěmi okrajovými lištami...v levo nabídka menu a v pravo stav sjezdovek, počasí ... na starších monitorech se zatím bohužel nabídka umístěná na pravo od aktualit řadí až dolů a řadí se tak i otvírané kamery, upozorním hlavního admina na tento problém, protože tak stránky vypadají neúhledně.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Moderátoři: admin