Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Mizející příspěvky
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Téma: Mizející příspěvky
#72
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Pro admina.Váš poslední příspěvek potvrzuje to co si většina kritiků myslí.Provozovat sjezdovky na vedlejšák v dnešní době je hazard s dobrým jménem střediska.Stav 14.1. neděle 12hod dlouhá poma u kostela.Dojezd vydřený na hlínu, obsluha v boudě znuděně civí na obzor.Je zřejmé ,že TJ peníze nepotřebuje, skupina lyžařů z Prahy znechuceně odjíždí na sjezdovku do Potůčků.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr Novotný Karlovy Vary

Reply Quote
 
#73
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Po delší době mi nezbývá než se opět pustit do diskuse.
Jasné je, že na stránkách TJ probíhá až přímo nechutné napadání TJ Nové Hamry ze strany Petra / alias Petra Novotného, pana Naňka /
Nechápu Petře proč fakt nejezdíš jinam. Jako lyžař, tě mohu ubezpečit, že nikde to není ideální a pokud přijde sněhová kalamita tak ani v Alpách nejezdí rolba před každým lyžařem. Asi děláš reklamního agenta pro pana Naňka nebo jsi sám Naňek.Srovnání sjezdovek TJ s minisjezdovkou pana Naňeka nech na lyžařích.
Konkurenční boj by měl probíhat v rámci určitých pravidel.
Znovu tě mohu ujistit že jsem si o víkendu pěkně zalyžoval a navíc v Hamrach konečně opravili hotel Zívr/nyní Sajfrt/ kde jsem se výborně najedl. Výborná obsluha a přijatelné ceny. Takže o víkendu opět do Hamrů na lyže a do Sajfrta na gáblík, už se těším.

Všem lyžařům pěkné lyžování
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
matouš

Reply Quote
 
#74
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Dva roky jsem tu nebyl a proto nevim co se děje.Mám to poměrně z ruky a protože zavřeli hotel Zívr, nebylo se kde najíst. Sjezdovky byly poměrně slušné za solidní cenu, ale hlad je mocnější a proto jsem změnil rajon za Krkonoše. Bohužel mělo to jednu nevýhodu, drahý jako v Alpách. Po příjezdu na parkoviště ke kostelu vidím nově postavený vlek lenochod asi pan Naňka a přestože mám mlé děti šel radši na vleky nad kostelem. Maximální spokojenost.Oběd u pana Sajfrta, maximální spojenost.Odpoledne já na velké sjezdovce a manželka s dětmi u kostela, maximální spokojenost.Hamry mají jednu velkou výhodu, kvalitně upravené sjezdovky, nízké ceny a nyní už také výbornou restauraci.

ahoj
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Matěj město Slaný

Reply Quote
 
#75
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Opět jsem byl na lyžovačce v Hamrech. Perfektně upravené kopce, slunečno a dobré papáníčko u pana Sajfrta. Samozřejmě, že v Hamrech jsou v blízkosti centra ještě dvě restaurace, ale o těch se raději zmiňovat nebudu. Téměř vypadá, že jenom chválím, ale ať se každý přesvědčí sám. Protože střediska střídám a jezdím i jinam.

P.S.Vzkaz pro pana Petra Novotného - Naňku. Jeden den jsem byl v jednom blízkém známém středisku, kde dopolední jízdné činí 290 Kč.
Kopec nic moc, plotny a jedové hroudy. Škoda, že jsi nebyl s námi, určitě by si zařídil vrácení jízdného nebo jim poradil s úpravou kopce. Určitě na tebe čekaj.

ahoj a pěkné lyžování
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Matouš

Reply Quote
 
#76
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Ale pánové,
pletete si dojmy s pojmy a motáte všechno dohromady. Pak se Vám zdá o moři a nakonec se probudíte s rukou v nočníku

1) Jmenuji se Petr, ale ne Novotný, nebydlím vůbec v Karlovarském kraji, ani tam nepracuji (jsem ze severních čech), pana Naňku osobně neznám (pokud jsem ho v Hamrech někdy osobně viděl, tak nevím, že to byl on). Jsem jen obyčejný lyžař, který do Hamrů jezdí jednou za rok na týden lyžování, takže jakýkoliv konkurenční boj mi je ukradený (a je už z důvodu výše uvedených faktů dost těžký, ale kdo ví, třeba mi pan Naňka platí za to, že o TJ budu psát kritiku - jenom by mě zajímalo, proč mi to pořád nepřichází na účet ).

2) Všichni píšete, jak si vymýšlím a že jste tam byli o víkendu a lyžování perfektní. Kdy jste si pořádně přečetli, co jsem napsal, tak by jste si všimli v mém prvním příspěvku (v tomto vláknu) této věty:
Takže když přijedete na večerní lyžování nebo o víkendu, tak mohu jen doporučit, když bude sníh, tak si perfektně zalyžujete.
Nevím tedy o co se tu chcete hádat? O víkendu je to perfektní (na tom jsme se shodli všichni) a v týdnu jste tam nebyli, takže nemůžete posoudit, jestli píšu pravdu nebo ne.

Aby jste neříkali, že si vymýšlím, tak přikládám obrázek sjezdovky s 80 cm sněhu (můžete překontrolovat ve sněhové historii) a když se sjezdovky několik dní neupravovali, tak si domyslete jak to vypadalo další dny (o zmrzlých muldách o výšce 20-30 cm nejen na konci této části sjezdovky ani nemluvím)..



Pro paní Evu:
Potvrdila jste jen to, co jsem psal. V týdnu neupravujete sjezdovku z ekonomických důvodů (nový lyžaři nepřijedou a současní už zaplatili, takže jim to z ekonomických důvodů nebudeme upravovat). Ale děkuji, že jste se k tomu postavila čelem a přiznala to. Oceňuji, že jste to nezačala vyvracet s tím, že jde o konkurenční boj.

Takže bych rád popřál všem pěkné lyžování, TJ aby se zlepšila (a následně jí přibyli další platící zákazníci) a nám abychom nemuseli po desítkách let měnit místo, kam budeme všichni jezdit na týdenní lyžování.

S pozdravem Petr
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#77
Petrovi Před 14 rok, 2 měsíce Karma: 0
Víte co, Petře, myslím, že jste řádně nečetl můj příspěvek, sice jsem psala o ekonomické situaci a o výši jednoho výjezdu, ale také jsem psala, že rolba na úpravu sněhu neumí zázraky, je pravda, že to upraví, ale čím častěji vyjíždíte na svah s typem prachového sněhu na takovýchto svazích, tím dřív bude svah beze sněhu a pokud padá sníh, nelze upravovat svah před každým lyžařem.Pokud by napadlo spoustu přírodního sněhu a byl alespoň trochu vlhký, dal by se utáhnout a pak jen občas upravit, ale bez podkladu, pouze prachový, je dost velký problém. Jinak pokud jste narážel na uváděnou výšku sněhu, nikde není na našich stránkách uváděna výška sněhu na sjezdových tratích, ale je to výška sněhu v Nových Hamrech, která je uváděna do hlášení Horskou službou a je měřena oficiálním metrem umístěným vedle HS.Toto diskuzní fórum bylo zřízeno pro objektivní příspěvky, ano, může se stát, že svah není dle Vašich představ, ale myslím, že lidé, kteří se okolo úprav motají,vědí co dělají a pokud na svah nejedou, mají k tomu pádný důvod, ne že by to nechtěli připravit pro lyžaře, ale proto, že by třeba výjezdem svahu více uškodili, než pomohli. Prachový sníh upravíte, ale po projetí několika lyžařů je stav stejný, jako před úpravou. Lyžuji dost a ráda a protože vím, co to je se o to starat, lyžuji, jednou je to lepší, jindy horší. Jinde by se s Vámi ani nebavili, dokonce by zavřeli sjezdovku, pokud by zde mělo jezdit jen pár lidí, protože by to bylo pro ně nerentabilní. Proto doufám, že pro příště, pokud sem přijedete, budete spokojen jako jiní lyžaři.Ale pokud budete chtít, chybu si vždy najdete.

Petr napsal:
Ale pánové,
pletete si dojmy s pojmy a motáte všechno dohromady. Pak se Vám zdá o moři a nakonec se probudíte s rukou v nočníku

1) Jmenuji se Petr, ale ne Novotný, nebydlím vůbec v Karlovarském kraji, ani tam nepracuji (jsem ze severních čech), pana Naňku osobně neznám (pokud jsem ho v Hamrech někdy osobně viděl, tak nevím, že to byl on). Jsem jen obyčejný lyžař, který do Hamrů jezdí jednou za rok na týden lyžování, takže jakýkoliv konkurenční boj mi je ukradený (a je už z důvodu výše uvedených faktů dost těžký, ale kdo ví, třeba mi pan Naňka platí za to, že o TJ budu psát kritiku - jenom by mě zajímalo, proč mi to pořád nepřichází na účet ).

2) Všichni píšete, jak si vymýšlím a že jste tam byli o víkendu a lyžování perfektní. Kdy jste si pořádně přečetli, co jsem napsal, tak by jste si všimli v mém prvním příspěvku (v tomto vláknu) této věty:
Takže když přijedete na večerní lyžování nebo o víkendu, tak mohu jen doporučit, když bude sníh, tak si perfektně zalyžujete.
Nevím tedy o co se tu chcete hádat? O víkendu je to perfektní (na tom jsme se shodli všichni) a v týdnu jste tam nebyli, takže nemůžete posoudit, jestli píšu pravdu nebo ne.

Aby jste neříkali, že si vymýšlím, tak přikládám obrázek sjezdovky s 80 cm sněhu (můžete překontrolovat ve sněhové historii) a když se sjezdovky několik dní neupravovali, tak si domyslete jak to vypadalo další dny (o zmrzlých muldách o výšce 20-30 cm nejen na konci této části sjezdovky ani nemluvím)..



Pro paní Evu:
Potvrdila jste jen to, co jsem psal. V týdnu neupravujete sjezdovku z ekonomických důvodů (nový lyžaři nepřijedou a současní už zaplatili, takže jim to z ekonomických důvodů nebudeme upravovat). Ale děkuji, že jste se k tomu postavila čelem a přiznala to. Oceňuji, že jste to nezačala vyvracet s tím, že jde o konkurenční boj.

Takže bych rád popřál všem pěkné lyžování, TJ aby se zlepšila (a následně jí přibyli další platící zákazníci) a nám abychom nemuseli po desítkách let měnit místo, kam budeme všichni jezdit na týdenní lyžování.

S pozdravem Petr
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
eva
Moderator
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena skihamry.cz
Poslední úprava: 26/02/2010 14:48 Provedl: eva.
Reply Quote
Co Administrator
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Moderátoři: admin