Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Mizející příspěvky
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Téma: Mizející příspěvky
#78
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Ještě bych rád doplnil, že kdyby byly sjezdovky upravené celý týden tak, jak to bylo 7.a 8.února (neděle a pondělí) nebo v pátek 12-tého, tak bych neměl důvod si na něco stěžovat a za ty peníze bych byl spokojený.

Ps: to, že si nikdo jiný než já nestěžuje na Vašich stránkách, ještě neznamená, že si nestěžuje vůbec. Ale to asi slyšet nechcete..
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#79
Re:Petrovi Před 14 rok, 2 měsíce  
Na tu Vámi obhajovanou výšku sněhu mohu říct jediné. Prošel jsem letos prakticky celé Hamry a nikde (kromě závějí nahrnutých na kraj silnice) nebylo víc než maximálně 40-50 cm sněhu. Psal jsem to už ve svém dřívějším příspěvku. Takže pokud ten oficiální metr není umístěný v půl metru hluboké díře nebo k němu někdo nepřihazuje sníh lopatou, tak takovou výšku nemůžete naměřit. Sněhu na volném prostranství bylo maximálně po kolena, uváděných 80 cm by bylo skoro po pás. A kdyby bylo toho sněhu mimo sjezdovky opravdu těch 80 cm, tak by bylo úplně to nejmenší, nějaký na sjezdovky nahrnout a nebyl by problém se sněhem.
Jinak s Vámi souhlasím, že není jednoduché upravovat sjezdovky, když je málo sněhu, proto jsem i navrhoval, že by třeba bylo vhodné pro obsluhu rolby zajistit kurs údržby sjezdovek s takto vybaveným strojem (přeci jen jsou možnosti tohoto stroje větší, než klasická rolba, kterou jste měli dřív). Možná se mýlím, ale třeba by to potom řidič dokázal upravit častěji, lépe a možná i levněji a využíval by stroj na plno. Pokud by se to povedlo, tak by myslím byla větší spokojenost na obou stranách - u Vás i u lyžařů.

Přeji hezký víkend a měně důvodů ke stížnostem "rejpalů" jako jsem já
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#80
Re:Petrovi Před 14 rok, 2 měsíce  
Petr- Petr Novotný Naňka musí být normální cvok. Ještě jsem neviděl lyžaře aby si fotil zasněžený plac u lesa a navíc to může louka za barákem, jak můžeme poznat že to je sjezdovka.Proč se také nezajímá o dvě hospody o kterých jsem naznačoval, že nejsou nic moc. Myslel jsem hotel směrem na Jelení /hotel Švarc/ a bufet vedle hotelu Saifrt. Jěště teď mám sračku. Doktorka řikala něco o salmonele a že to bude muset nahlásit na hygieně. Snad to nebude tak hrozný, čekám na výsledky.


Ahoj

PS. Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi sračkou, úplavicí a salmonelou
Děkuji za informaci
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Matouš

Reply Quote
 
#81
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Dovolte mi také se vložit do diskuze, předesílám, že ze mě bude mluvit zejména maminka 2 dětí a chatařka z Nových Hamrů.

Na hamerských kopcích jsem lyžovala už jako malá holka na háčku později na pomě. Na sjezdovce U Kostela fronta byla od rána až do večera dlouhá až za stánek s občerstvením, což dnes už nebývá, ale to je o úbytku lidí ne o zásluze TJ. Jak dobře byla nebo nebyla sjezdovka upravena jsem posoudit neuměla / na kameře jsem natočená jak lyžuju na regulérním blátě/ a neposoudím to ani teď. Co se týká obsluhy u vleků moje spokojenost je na nejdelším vleku u lesa 100% pán vždy synovi vlek zpomalý, na prostředním vleku je to také bez problémů ten syn zvládne bez pomoci, zpomalení. Dětský vlek jen sjíždíme jelikož nasednout na něj je pro nás nejtěžší ze všech, obsluhující pán moc přívětivý nebývá. I z tohoto důvodů jsme se synem začínali lyžovat na vleku u Naňků to i z finačních důvodů co se týká cen přijde mi nelogické abych za lyžování na dětském vleku platila 130KČ a více za dospělou osobu. Vlek má i nevýhodu, že než tam děti vylezou jsou na půl KO, ale je dobře, že tam je. Jelikož máme v Hamrech chatu občerstvení využíváme minimálně, s dítětem bych se do Krmelce a pak zpět na vlek netáhla u Velké sjezdovky je bufet blíž, ale tam s 5letým klukem zatím nechodíme. Vyzkoušeli jsme i běžecké tratě na Chalpoupky syn i já jsme byli spokojení a to i s občerstvením / pokud jsem dobře četla je to občerstvení ne restaurant/ u Naňků, které je pro děti tím i pro mě ideální.
Mé shrnutí lyžování v Hamrech, pro mě je ideální právě v tom, že jsou tu vleky pro 5 leté dítě tím myslím vleky TJ a soukromý vlek se školičkou pro 3leté dítě délkou i náročností jsou stejné.
Také bych ráda poděkovala za sobotní dětské závody syn se bez medaile nikam nehne.
Martina
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Martina

Reply Quote
 
#82
Re:Petrovi Před 14 rok, 2 měsíce  
Matouš:
Jestli umíte číst, tak s Petrem Novotným ani panem Naňkou nemám nic společného, ale to se asi už projevuje to onemocnění. Až budete mít trošku času, tak si ty příspěvky přečtěte celé a ne jen nadpisy

Jinak na fotce je vidět sloup od vleku, takže nevím jak to máte na louce za barákem Vy osobně, ale většina lidí tam opravdu vlek nemá.
No nic, když jste přesvědčený, že je to konkurenční boj, tak Vás nepřesvědčí nic. Jenom bych doporučoval dávat si pozor na muže s černými brýlemi - prý je to spiknutí z nejvyšších míst a sahá to až do vlády

Pokud jste měl pochyby o hygieně zmiňovaných restaurací, tak máte možnost dát podnět příslušné hygienické stanici - na fóru Vám bohužel nikdo nepomůže.

Ps: stačí použít třeba google - ale tam asi nepíšou o konkurenčním boji
www.ordinace.cz/clanek/salmoneloza/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Úplavice
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#83
Re:Petrovi Před 14 rok, 2 měsíce  
S restaurací Švarc mám podobnou zkušenot, průjem a zvýšená teplota.
Naštěstí to nebylo nic vážného, za pár dní byl klid.
Pravděpodobně to bylo ze zkaženého jídla, vícekrát mě tam už neuvidí.
S touto kvalitou a úrovní by mohl těžko v Praze existovat.
Chtěla bych nájemci nebo majiteli poradit aby se přihlásil do nějakého kurzu pro začínající podnikatele. Tam se určitě dozví jak dál.
Jinak na lyže jezdíme do Hamrů pravidelně a nejraději ve všední dny, protože víme že si pořádně zajezdíme na upravených sjezdovkách a hlavně nejsou fronty. Ráno vyrazíme, svačinu a čaj do batohu a večer domů. Určitě se to finančně vyplatí.
Doufám, že ještě sníh chvíli vydrží a že si ještě v Hamrech zajezdíme.

Ahoj Pražanda
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Pražanda

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Moderátoři: admin