Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Mizející příspěvky
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Téma: Mizející příspěvky
#84
neupravenost sjezdovek Před 14 rok, 2 měsíce  
zaujala mě věta paní Evy , že rolba svahu kolikrát spíše uškodí než pomůže . . . . Myslíte že v alpách kde mají stejné rolby si taky večer rolbaři řeknou že by to akorát rozvrtali a tak na kopec nevyjedou ? a neohánějte se sněhovýma podmínkama v alpách ve spoustě středisek na tom letos byli hůře než v čechách a nezažil jsem že by kopec ráno nebyl připravený . . . a to dokonale.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
karlos

Reply Quote
 
#85
Re:neupravenost sjezdovek Před 14 rok, 2 měsíce  
Carlosi zde se projevuje naše málá česká připosranost.
Nevim kde jsi byl a hlavně kolikrát.V Alpách jsem byl nejméně dvacetkrát a ne vždy bylo všechno super. Večer to urolbovali a před ránem napadlo a proto jsme celý den jezdili na neupraveným kopci.
Byly dny že se nedalo jezdit vůbec nebo přes den zasněžovoli a my byli celí mokrý. Nebudu se rozepisovat co nám řekli když jsem si stěžoval.Nevím jakou máš zkušenost s řízem rolby, ale asi ne vždy se dá rolbovat.

Karel
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Karel

Reply Quote
 
#86
Re:neupravenost sjezdovek Před 14 rok, 2 měsíce  
souhlasim že ne vždy se da rolbovat , ale jsou dny kdy se rolbovat da a neni urolbovano. . . . jen proto že se nekomu nechce . . . samozrejme chapu ze kdyz pres noc napadne neni mozne kopec rano urolbovat protoze je to nesmysl . snih je mekky a po projeti dvou lyzaru neni ani videt ze by rolba jela. to je vec kterou samozrejme chapu
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
karlos

Reply Quote
 
#87
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
ovšem co nechapu je stav sjezdovky v nedeli. . . . to jste se snad posrali ne ?. . . .
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
karlos

Reply Quote
 
#88
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Myslím, že ty sprosté výrazy si můžete nechat do hospody, rolba díky mrazu ráno nešla natočit a hned po dobití vyjela a kopec byl upraven. Je to pouze technika a myslím, že se to stát může a určitě Vám to na kopci bylo sděleno. Nehledě na to...v pátek a následně v sobotu ráno byl kopec upraven a po projetí několiky lyžařů byl jako by byl celou zimu neupravovaný, typ sněhu, který napadl je dost těžké upravit, aby vydržel po celý den.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
moderátor

Reply Quote
 
#89
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Carlosi používáš zbytečně sprostá slova a to se sem nehodí.
Myslel jsem, že jsi pochopil když je zmrzlej kopec a na něm 10 cm prašanu tak rolbovat nejde. Musí se počkat až napadne více sněhu nebo až sníh trochu slehne. A to rolbař udělal a odpoledne se jezdilo bezva. Pokud tobě vadí 10 cm prašanu a nejsi alespoň podprůměrný lyžař tak si lehni na kavalec a dej si ruku do nočníku a mysli si že jsi třeba na Klínovci.

Karel
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Karel

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Moderátoři: admin