Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Mizející příspěvky
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Téma: Mizející příspěvky
#59
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Ano zmizeli všechny kritické příspěvky a zůstala pouze chvála. Na jednu stranu to z pohledu provozovatele chápu (chce, aby to vypadalo, že je všechno v nejlepším pořádku), na druhou stranu si v tom případě mohou potřást v hospodě rukama a poplácat se po ramenou jak jsou dobří, protože jim nic nepřinese..
Mám čerstvé dojmy z Hamrů a musím říct, že mám rozporuplné dojmy. Na jednu stranu perfektně upravené sjezdovky o víkendu a v pondělí nás opravdu navnadili a říkali jsme si, že se v TJ pochlapila a zlepšení oproti předchozím rokům je obrovské. Toto nadšení nám bohužel vydrželo jen do úterního rána. Sjezdovky v tom stavu, v jakém jsme je v pondělí opustili a protože mrzlo až praštělo, tak zmrzl i rozježděný sníh a po celé sjezdovce byly hrozné muldy. Osobně jsem viděl, jak lidé po desáté hodině začínají odjíždět ze sjezdovky pryč a nakonec tam zůstalo "pár" vytrvalců. Ve středu ráno začalo sněžit, takže se to v průběhu dopoledne zlepšilo, když menší muldy zapadali sněhem. Bohužel rolba nepřijela, takže ve čtvrtek se opět lyžovalo na rozrochněné sjezdovce s novým sněhem (přestože pořád sněžilo - od středečního rána nepřetržitě až do čtvrtečního odpoledne). Ve čtvrtek večer naštěstí přijela opět rolba a páteční lyžování už zase bylo dobré.
Takže když přijedete na večerní lyžování nebo o víkendu, tak mohu jen doporučit, když bude sníh, tak si perfektně zalyžujete. Pokud ale chcete zůstat celý týden, tak se může stát, že budete mezi víkendy jen nadávat na úpravu, což je smutné. Bohužel mi to přijde, jako že když už lidé zaplatili za 5-denní permanentku, tak už se pro ně nemusí sjezdovka upravovat a takový přístup mě mrzí.
Jinak obsluha byla v pohodě a milá a nebýt neupravenosti v průběhu týdne, tak jsme za tu cenu byly naprosto spokojeni.

Jsem zvědavý, jestli tento příspěvek budete zase považovat za poškozování TJ a smažete ho nebo uznáte popsané skutečnosti a zůstane tu (případně se k tomu vyjádříte). Určitě to i napoví, zda Vám opravdu jde o názory lyžařů nebo pouze o chválu.

Ps: Mohli by jste si přestat vymýšlet o výšce sněhu nebo ho přihazovat ke sněhoměru lopatou? Podle Vašich záznamů bylo většinou 80 cm sněhu. Já jsem viděl ve volném prostoru 40-50 cm (80 cm měli jenom hromady kolem silnic) a na sjezdovkách (kromě velké) bylo tak 5-15 cm. U výjezdu z vleku byla od pondělního odpoledne vidět tráva a na dojezdu každý den. A když se prý bála i obsluha rolby upravovat sjezdovku, aby nevyhrabala hlínu, tak už je těch 80 cm ve sněhovém zpravodajství k pláči.. Jsou to myslím malichernosti, které zbytečně návštěvníky rozladí, když na místě zjistí zkutečnost.. Na Vaši obhajobu musím říct, že nejste jediné středisko, kde si vylepšují na webu sněhové podmínky.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#60
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Jo a ještě mě zaujalo lyžování s dvojčaty desetibojaře Dvořáka, v tomhle jste oproti jiným střediskům napřed
Ps: pamatuji, že jsem na Vašich sjezdovkách potkal i pana Hanáka
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#65
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce Karma: 0
Sice nejsem kompetetní vystupovat za TJ, ale na jejich obranu musim říct, že většina kritických příspěvků - tedy z mého pohledu a zkušenosti - byli ve jménu "konkurenčního" boje...proto se nedivim, že moderátorka, jež je členem TJ tyto příspěvky odstranila. Nicméně, zde se žádné příspěvky mazat nebudou, protože toto je "má" sekce...jistě jste si povšimli, že hlavní kategorie sekce se týkají tohoto webu a mobilní aplikace...tedy částí, za které jsem přímo odpovědný já. Jediné co se může stát, tak že příspěvek přemístím do správného vlákna kam patří - nezmizí.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin
Venca "SinKien" Beca
Administrator
Příspěvky: 9
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 288855460 Pohlaví: Muž sinkien autovnouzi.cz xxsinkien@hotmail.com Místo: Ostrov n. O. Narozeniny: 06/23
Reply Quote
Super Administrator
 
#68
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Pane Petře,
sjezdovky by byly upravené kdyby se nerozbila rolba. Dnes by se to mělo všechno urolbovat. Pouze na naší obhajobu. Jinak myslím si, že na to kolik v Nových Hamrech je sjezdovek, jsou ceny velmi lidové a ježdění bez front je si myslím také velmi solidní.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Ondrej

Reply Quote
 
#69
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Pane Ondřeji,
já jsem psal o minulém týdnu a to byla rolba v pořádku.
Jak jsem psal, tak kdyby byly sjezdovky upravované každý den, tak by to za tu cenu letos nemělo chybu. Bohužel, jak řekla obsluha u vleku ve čtvrtek: Říkali jsme šéfovi, že by se mohli sjezdovky upravit, ale šéf nerozhodl, že by měla rolba vyjet.. A o tom to je.. Přitom celou středu sněžilo a v noci také! Ale šéf prý čekal, až nasněží víc (asi by muselo nasněžit alespoň po kolena)
Kdyby se to mělo upravovat pro pět lidí, tak bych to ještě pochopil, ale lidí bylo docela dost, většinou před námi byly minimálně 2-3 lidi ve frontě u vleku, takže určitě bylo lidí víc.
A to nemluvím o tom, že kdyby nezačalo ve středu sněžit, tak se na tom nedalo jezdit (všechno totiž díky nočním teplotám -10°C až -15°C zmrzlo tak, jak to bylo rozježděný) a určitě by to tak zůstalo do pátku, kdy se to upravuje pro víkendové lyžaře.
Rozdíl je totiž v tom, že víkendový lyžař přijede, koukne na sjezdovku a když bude špatně upravená, tak pojede jinam (výběr v okolí je). Ale když si koupíte pěti denní permici, tak už jste odkázaný na provozovatele a jeho nic netlačí starat se o úpravu. Vy jste už zaplatil a i když to bude upravovat 2x denně, tak víc peněz už nezíská. Takže mi to připadá spíš jako chladný kalkul: Vy už jste si permice koupili, takže víc peněz nám nepřibyde a je teda zbytečné investovat do úpravy sjezdovek a to není pro zákazníky moc pěkný přístup (i když je to ekonomicky výhodné pro provozovatele).
Jak jsem psal už předtím, když byly sjezdovky upravené, tak bylo perfektní lyžování a kdyby se takhle starali celý týden, tak nemám výhrady. Bohužel jediný, kdo v Hamrech upravuje sjezdovky každý den je pan Naňka, ať se to TJ líbí nebo ne. A to je jejich velká rezerva. Až se naučí upravovat sjezdovky každý den (a ne jen když se kupují permice), tak zde bude perfektní lyžování. Je to pořád dokola už léta a zatím se na tom moc nezměnilo. Dříve byla stará rolba, která byla často rozbitá. Teď je rolba je nová (dokonce to není obyčejná rolba, ale stroj na úpravu sněhu), ale když stojí zaparkovaná, místo aby upravovala sjezdovky, tak je to vlastně stejné jako dřív.
Přeji pěkný den a přeji si, aby se nad tím někdo kompetentní zamyslel a lyžaři mohli chválit i přes týden, ne jen o víkendu.

Ps: už jsem přemýšlel nad tím, že příští rok si budu kupovat permici po dnech a když nebude upravená sjezdovka, tak pojedu do Perninku. Když pojede auto, tak se přidají i další lidé z chaty.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#71
Re:Mizející příspěvky Před 14 rok, 2 měsíce  
Je zajímavé pane Petře, že si stěžujete pouze Vy, asi rád. Bydlím pod sjezdovkou pana Naňky a že by ji upravoval každý den, ??? to opravdu ne. Má úplně jiný typ kopce, spíše loučky, kde se muldy v té rychlosti nedělají a proto vypadá kopec jako upravený. Proč tedy místo věčného rýpání nejdete lyžovat k panu Naňkovi?Jinak co se týká úpravy, pokud jste trochu ekonom a pokud tedy umíte počítat, jeden výjezd rolby na horní sjezdovky stojí minimálně 1.500,- Kč a každý den se opravdu upravovat nedá. Nehledě na to, že typ sněhu to bohužel neumožňuje, jak říkáte, máme rolbu, ale je to velký stroj, který na takovémto sněhu někdy nadělá více škody, než užitku a jelikož chceme sníh zachovat co nejdéle, upravuje se dle možností a nemyslím si, že by se na tom lyžovat nedalo. Dobrý lyžař si zalyžuje vždy a pokud jak říkáte napadl sníh do rána a večer se sjezdovka upravila, tak těch pár centimetrů navrchu?? dobrý lyžař rád vyhledává prašan a libuje si v něm. A nemyslím si, že ho tam bylo tak strašně moc. Tady se o úpravy stará člověk, který chodí do práce a tudíž upravuje sjezdovky buď večer a pokud napadne opravdu hodně sněhu, tak i ráno a pak jede normálně do práce. Myslím, že nemusíte stále opakovat již Vámi řečené a pokud opravdu máte pocit, že je to tak strašné, jak říkáte...v okolí je možností víc. Zkuste to jinde a pak srovnávejte. Myslím, že všude se něco najde a hlavně rejpalů je vždycky dost. Přeji tedy pro příště hezké lyžování...na kterémkoliv kopci.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
eva

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 123456
Moderátoři: admin