Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Naprostý skandál
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Téma: Naprostý skandál
#92
Naprostý skandál Před 14 rok, 2 měsíce  
Mě se na Nových Hamrech zásadně nelíbí to, že Velká sjezdovka je na mě na snowboardu moc prudká a na lyžích mě to už moc nebaví a vůbec neláká. Nešla by trochu zmírnit a zároveň zarovnat náklon výjezdu u vleku(dost mě to na prkně rozhazovalo)?

Jinak bez větších výhrad, snad jen přeci- škoda že se nejezdí u Modřínu. Jinak sympatický areálek, kde jsem před snad stoletím naučil jako kluk lyžovat, ještě na háčku, budka tam pořád stojí. To ještě jezdily ty zakulacený kovbojáky.

Jak už tu někdo psal- jak za starých časů, když jsme jezdili ještě na rovných dlouhých lyžích a patkama u sebe, ten genius loci v NH skutečně je :o)
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Neumětel

Reply Quote
 
#93
Re:Naprostý skandál Před 14 rok, 2 měsíce  
Pro moderátorku nebo administrátorku.
Žádala jsem, zdali nemáte foto ze závodů.Po delší době jste odpověděla že ano./Na jiné dotazy odpovídáte daleko rychleji/
Dnes je sobota a foto nikde. Takhle si nepředstavuji diskusní forum a přístup k zákazníkovi.

Michala
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Michala

Reply Quote
 
#94
Re:Naprostý skandál Před 14 rok, 2 měsíce Karma: 0
Michala napsal:
Pro moderátorku nebo administrátorku.
Žádala jsem, zdali nemáte foto ze závodů.Po delší době jste odpověděla že ano./Na jiné dotazy odpovídáte daleko rychleji/
Dnes je sobota a foto nikde. Takhle si nepředstavuji diskusní forum a přístup k zákazníkovi.

Michala



Pláčete na špatném hrobě. Fotky mám totiž já a protože den má pouze 24 hodin a já jsem jen smrtelník co taky občas potřebuje spát, tak tu ještě nejsou. Stačí jen chvíli vydržet...
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin
Venca "SinKien" Beca
Administrator
Příspěvky: 9
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 288855460 Pohlaví: Muž sinkien autovnouzi.cz xxsinkien@hotmail.com Místo: Ostrov n. O. Narozeniny: 06/23
Reply Quote
Super Administrator
 
#95
Re:Naprostý skandál Před 14 rok, 2 měsíce  
Den má 24 hodin, ale týden má 168 hodin. Často se všude možně pořádají akce a foto je během chvíle na internetu. Pokud ti to usnadní práci dej tam foto jako normální album a nedělej ten tvůj nemožnej kolotoč. Stránky máš docela dobrý, ale že sezona začíná v prosinci a 22. ůnora byl slalom fakt už nikoho nezajímá.

Michala
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Michala

Reply Quote
 
#96
Re:Naprostý skandál Před 14 rok, 2 měsíce Karma: 0
Michala napsal:
Den má 24 hodin, ale týden má 168 hodin. Často se všude možně pořádají akce a foto je během chvíle na internetu. Pokud ti to usnadní práci dej tam foto jako normální album a nedělej ten tvůj nemožnej kolotoč. Stránky máš docela dobrý, ale že sezona začíná v prosinci a 22. ůnora byl slalom fakt už nikoho nezajímá.

Michala


Ano, týden má 168 hodin. Fotky jsem dostal ve středu, tedy 10.3.2010. Nicméně, nevim jak Vy, ale já chodim ve všední dny do práce [120 - 40 = 80], v pondělí a ve středu hraju s kapelou [80 - 8 = 72], v úterý vozím krabice s Avonem [72 - 6 = 66], každý den pracuji v rádiu (www.radiogothic.net) [66 - 20 = 46], programuji komponenty pro autovnouzi.cz (46 - 12 = 34] a protože jsem z masa a kostí, tak taky musim občas spát [34 / 5 = 6,8 ]. Časy v závorkách jsou orientační, ale cca to tak nějak vychází. Je to tedy bráno v rámci pracovního týdne.
O tenhle web se starám ve volných chvílích (převážně o víkendu) - jak se můžete dopátrat, od pondělí do pátku toho času zrovna moc navíc nemám. Takže, když mi trvalo uveřejnit fotky ze závodů tři dny, myslim, že v rámci možností je to ještě dobrý. Neřeknu, kdyby na těch fotkách někdo závisel (CNN, BBC, NOVA apod.). Každopádně, ty fotky už tady jsou tak se můžete kochat.

Ohledně "kolotoče", proč je nemožnej ? Co Vám na něm vadí (buďte konstruktivní) ?

P.S: Fotogalerie alá kolotoč vypadá trochu jinak
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin
Venca "SinKien" Beca
Administrator
Příspěvky: 9
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 288855460 Pohlaví: Muž sinkien autovnouzi.cz xxsinkien@hotmail.com Místo: Ostrov n. O. Narozeniny: 06/23
Poslední úprava: 13/03/2010 18:23 Provedl: admin.
Reply Quote
Super Administrator
 
#97
Re:Naprostý skandál Před 14 rok, 2 měsíce  
Dobrý den,
docela se bavím paní Michalou a její konverzací s hlavním administrátorem. Jinak na Váš dotaz, zda nemáme foto jsem odpověděla hned druhý den, když jsem se k práci na stránkách dostala (jsem máma od dvou dětí, která normálně chodí do práce a nemá na starosti pouze stránky TJ)a myslím, že ani není účelem těchto stránek být okamžitě na hřebíčku a pokud bychom žádné foto nezveřejnili, je to jen naše věc.Dáváme je tam proto, aby bylo vidět, co se tady děje a myslím si, že fotky ze závodů, které byly o víkendu 6.3. a fotky jsou na stránkách do 12.3.? Myslím, že je to normální doba pro zveřejnění děje již proběhlého. Nejsme ani bulvár, ani noviny.Paní Michalo, nerozumím Vám, ale tyto stránky fungují jako informační a ne jako stránky, které Vás budou zásobovat foto Vašich ratolestí,takže se klidně může stát, že Vaš ratolest tam vůbec nebude.Pro tento účel si vozte svůj fotoaparát a pak se fotem můžete chlubit všem svým babičkám, dědečkům a ostatním, kteří Vaše děti chtějí na fotkách vidět. Na závěr....kritzovat umí každý, ale co ten, co kritizuje, kdy udělal pro ostatní ????
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
moderátor

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1
Moderátoři: admin