Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Neumíte se dohodnout? Nechápu!
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1234
Téma: Neumíte se dohodnout? Nechápu!
#98
Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Omlouvám se, ale bohužel jenom na Vašich stránkách je diskuzní fórum, tak se vypláču tady.
Proč je 28. února maškarní v Seifertu a maškarní u Naňky na sjezdovce?
Proč je 21. března závod dětí na sjezdovce u kostela (TJ N.Hamry) a zároveň závod u Naňky? No, je fakt, že jeden je dopoledne a druhý odpoledne. Ty mrňata maj výdrž, daj buřta v krmelci a jdou na druhou fázi .

Mrzí mě to. Alena Veselá, Nové Hamry 334
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
teta Alena

Reply Quote
 
#99
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Teti nechápu jak to myslíš. Já si myslím, že každý organizuje svou akci tak aby byla a je přeci jedině dobře, že si můžeme vybrat kam půjdeme. Řada akcí se plánuje dopředu s ohledem na čas, počasí, finance atd. Nechceš přeci aby zahrádkáři obíhali včelaře, myslivci rybáře a tak dokola. Pokud u nás pořádáme volejbalový turnaj tak nás okolí moc nezajímá a lidi jsou spokojený již 18 let.
Doufám, že nechceš aby jakoukoliv činnost měkdo organizoval zase centrálmě.
Napiš ještě jak často něco pořádáš.

Matouš
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Matouš

Reply Quote
 
#100
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Kolipak pořádáš Matouši ty akcí? Přijde mě názor, že mít dva závody pro děti (kdy rodiče třeba nemůžou být celý den na kopci)v jeden den v jedny vesničce jako hloupost, jako oprávněný. Za celou zimu je tolik víkendů a pak se to takhle nabouchá do jednoho dne. Nepřijde Ti lepší udělat týden co týden závody než se prát s někým o termín?? Je to nejhezčí vesnička Krušných hor , ale ten rozvoj v komunikaci trochu vázne......

Relax take it easy.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
weselac

Reply Quote
 
#101
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Jen tak mezi námi....TJ pořádá závody téměř každý víkend, je to takové lyžováníčko pro děti, které se jim líbí a pro pocit důležitosti dětí se sportovnímu, zábavnému dopoledni říká závody.Tak nevidím důvod, proč by se měla TJ s p. Naňkou domlouvat.On by se určitě také domluvit nepřišel a jak píše Matouš, je dobře, že je výběr, vždyť kde je psáno, že děti, které jdou dopoledne, musí zákonitě jít závodit odpoledne a obráceně. A také, pokud narážíte na akci maškarního v hotelu Seifert, ta byla v režii hasičů a ne TJ. Vždyť den předtím byla zábava pro dospělé a zároveň ten den byl i v Nejdku ples a každý šel tam, kam chtěl. Máme možnost se svobodně rozhodnout a dát tím najevo, kde se nám to líbí.
Přeji tedy dětem i dospělým hodně takových akcí, aby měli výběr a mohli zase Hamrům vrátit plné kopce fandů do lyžování.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
moderátor

Reply Quote
 
#102
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Já vůbec nikomu nezazlívám, že něco pořádá a je mi úplně jedno, kdo to pořádá. Jsem ráda, jako vy, že se v Hamrech něco děje. Jenom si myslím, že se toho neděje tolik, abychom si konkurovali. Celej rok je mrtvo a pak se dva víkendy poperem. Škoda.

Milý Matouši, podporuji všechny, kteří něco organizují. Dokážou to ocenit zase jen ti, kteří s tím mají zkušenosti.

Skromě si dovoluji uvést své aktivity:
- 15 let trenér běžeckého lyžování a orientačního běhu,
- 14 let ředitelka závodu Nejdecký kros,
- rozhodčí běhu na lyžích MS v kalsickém lyžovánív Liberci 2009,
- rozhodčí Ski sprintu Tour de Ski - Praha 2010,
- hlavní rozhodčí startu - Ski sprint - Karlovy Vary 2009, 2010,
- ředitelka závodu Red Bull Nordix 2010 - Boží Dar,
- členka pléna SLČR,
- předsedkyně Karjkého svazu lyžařů ČR,
....

Chlapče, asi vím o čem mluvím, což ???

Lidí, kteří dnes něco dělají pro ostatní a zkousnou právě jen tu kritiku, je málo. Proto se snažím, aby se to trošičku zkoordinovalo.

Pravda, je to jen můj názor a každý si z toho vezme, co chce.

Mějte se hezky a ať se daří. Alena Veselá
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
teta Alena

Reply Quote
 
#103
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Pro Weselace
Pokud jsi dobře četl tak organizuji volejbalové turnaje a mohu Ti potvrdit že s tím je opravdu dost práce.
Pro tetu Alenu
Teti na tvém hodnocení mi chybí něco pozitivního. Například: Byla jsem se podívat na maškarní v Sajfrtu a dětem se to moc líbilo.
Byla jsem se podívat na závody u Naňky a na TJ Nové Hamry a taky to nebylo špatné.Věřím tomu, že kdyby při závodech pršelo tak budeš tvrdit že to mělo být dříve nebo později.
Teti přečetl jsem si tvůj životopis a žasnu. Dá se tolik věcí dělat vůbec pořádně. Jsi trenérka lyžování, ale nevím jestli trénuješ.
Divím se,že jsi pro nás běžkaře neuspořádala v Nových Hamrach žádný závod. Volných víkendů bylo přece dostatek.
Jediný co si na tobě cením, je že si podepsala jménem a napsala adresu. Díky tomu se můžou obyvatelé z Nových Hamrů na tebe obrátit a požádat o radu jak s organizací různých akcí

Matouš
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Matouš

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1234
Moderátoři: admin