Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Neumíte se dohodnout? Nechápu!
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1234
Téma: Neumíte se dohodnout? Nechápu!
#111
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Vy se tady dohadujete o nesmyslech....přesně česká povaha, jak jsem napsal v příspěvku o běžeckých stopách, přečtěte si to a zamyslete se nad sebou..... Myslím, že každý dělá a organizuje to co umí, ale když jsou lidi, co věčně házejí klacky někomu pod nohy, tak se nikdy nedomluvíte. Jsem Karlovarák a srdíčko mám v Hamrech a je mi smutno, když přistěhovalci tady vykřikují, že ti hamerští jsou póvl, nic neumí ...... tak si myslím, že s takovými lidmi se hamerští nikdy domluvit nemůžou, protože přistěhovalci, kteří jsou tady sice již pár let...těm o Hamry nejde, těm jde jen o jejich zisky (Naňka,Janda....a pán Hamrů Piller), ale budiž jim přány, ale ať nechají ty druhé žít. A zrovna Vám se Aleno divím, že jste právě při takovýchto lidech....nebo jak se říká .... Kam vítr, tam plášť? Nikdo Vám Vaše zásluhy o sport nebere, ale ruku na srdce....dělala by jste to, kdyby Vaše dcera ne????? To je úděl nás rodičů ..... A jak píše Matouš, když se vracím k těm akcím....byla jste se na nich alespoň podívat?? A opravdu se divím TJ, že zřídila diskuzní fórum...je o ničem....urážek a ubližování je v dnešním světě i tak dost...
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Jirka z Karlových Varů

Reply Quote
 
#112
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Vážený pane Jirko,
vy víte s kým si tady dopisujete, když zde uvádíte informace z mé rodiny. Já bohužel nevím - Jirků v Karlových Varů je asi hodně. Nevadí.
Z čeho usuzujete, že stojím při tom nebo při onom?

Mně jde o to, aby Hamry fungovaly a je mi jedno pod kým. Jediným, čím se můžou prezentovat, je sportem a sportovními akcemi - lázně tu nikdy nebudou.

Opět připomínám, že můj "problém" je v tom, že ten či onen není schopen se domluvit.

A když už tedy píšu, tak odpovím i Matoušovi - než jsme napsala sem do fóra, tak jsem řekla svůj názor jak panu Naňkovi, tak hasičům a jak říkáš, nepochodila jsem. Tak jsem se pokusila napsat sem a přepokládala, že tady to bude schůdnější.

Ale bohužel v Hamrech si závidíme i nudli u nosu, takže domlouvat se nebudem.

Alena Veselá

P.S. Naše děti sportují proto, že jsme ze sportovního prostředí vyrostli a ke sportu je vedli. A moje aktivity vůbec nezávisí na tom, jestli mají úspěchy nebo ne. Naopak, spousta rodičů se na aktivity ve sportu vykašle, pokud jejich děti skončí nebo přejdou do vyšších stupňů. Naše Anča je už tři roky v Jilemnici.

P.S.S. Tak co, začneme se prát?
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
teta Alena

Reply Quote
 
#113
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Paní Veselá, skoda, ze vás neznám. Vy jste jeden z těch rodičů co se vytahují svymi detmi a clovek co se naparuje a ve skutecnosti nic neumí. Bavím se vami opravdu velice. Pokud vím tak tohle není fórum jak Naňky tak ani hasičů. Poradím vám, pOkud jste tak aktivní tak obejdete vsechy jak hasiče tak Naňku a nepište tady takový bludy, teď se vám tak akorát všichni smejí. Jo a ještě poraďte co s ma kde udělat. Bůh s vami
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Tomáš jedno

Reply Quote
 
#114
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce Karma: 0
Vážení přispívající,

fórum jsem zřídil v dobré víře, že z něj TJ bude moci vytěžit formou průzkumu veřejného mínění informace, které povedou ke zlepšení návštěvnosti střediska a ke větší míře přijíždějících lyžařů. Bohužel, díky "čecháčství", jež je ukryto ve spoustě zdejších příspěvků se projevila i druhá strana sekery... Konkurenční boj na hranici paragrafů obchodního zákoníku, který se zde projevuje jako "házení špíny jeden na druhého" jistě neudělal Novým Hamrům dobrou reklamu...nicméně, alespoň víte, jaký mají lidé z TJ charakter.

Pomluvy, lži, podrazy a další nekalé způsoby činovníky z TJ neodradili. Dál pokračují a pokračovat budou ve svém snažení přizvat do tohoto malebného zákoutí Krušných hor ať už nadšené sportovce, nebo rekreační lyžaře, kteří hledají odpočinek a relax uprostřed svěžích, čarokrásných lesů.

Jak se říká v mém okruhu: "NOBODY'S PERFECT", nikdy nejde nic zrovna podle plánů a občas i mohutné zákony Mr. Murphyho zapracují proti vůli všech zúčastněných.

Když to shrnu, fórum splnilo svůj účel. Lze v něm nalézt při troše snažení jistou vypovídající hodnotu, kvůli které jsem jej zřizoval. Avšak pro příště, dle pořekadla truhlářů : DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ. Je dobré, si nejprve v hlavě srovnat co vlastně chci světu sdělit předtím, než se veřejně shodím. Nechci na nikoho poukazovat, a ani nebudu, ale v určitých příspěvcích se projevila jistá dávka egoismu, která dle mého názoru pouze poukázala na nedostatek vlastní intervence zasloužit se o něco víc, než pouze o vlastní prospěch a penězi naducané polštáře pod hlavou. Toto není míněno jako urážka, jen jako jedno z témat k zamyšlení....
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin
Venca "SinKien" Beca
Administrator
Příspěvky: 9
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 288855460 Pohlaví: Muž sinkien autovnouzi.cz xxsinkien@hotmail.com Místo: Ostrov n. O. Narozeniny: 06/23
Reply Quote
Super Administrator
 
#115
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Musím s Adminem souhlasit, že původní záměr (zpětná vazba k provozovatelům) se nepovedl, ale to není jeho chyba.
Sám jsem zde kritizoval některé věci (něco jsem i pochválil), ale bohužel celkově to zde vypadalo takto:
Pokud někdo chválí, tak je to v pořádku, pokud má někdo jakoukoliv kritiku, tak je to konkurenční boj.
Admin je určitě schopný z logů na serveru zjistit IP adresy přispěvatelů, podívat se odkud v republice se připojují a pokud to je například z úplně jiného kraje, tak to asi nebude součást konkurenčního boje pana Naňky a jde opravdu o někoho, kdo je s něčím nespokojený.

Dokud budou brát provozovatelé čehokoliv (nejen TJ Nové Hamry) kritiku jenom jako konkurenční boj (protože se jim kritika samozřejmě nelíbí) a ne jako něco, nad čím by se mohli třeba zamyslet, jestli to opravdu nejde udělat lépe, tak se nikam neposunou a časem třeba i zakrní.

Rád bych popřál, aby byla příští sezóna ještě lepší, odpovědní lidé se v klidu zamysleli co by bylo možné vylepšit a jak to udělat a pro lyžaře aby bylo co nejméně důvodů ke kritice.

Petr (ne od Naňky )
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#116
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce Karma: 0
Petr napsal:
Musím s Adminem souhlasit, že původní záměr (zpětná vazba k provozovatelům) se nepovedl, ale to není jeho chyba.
Sám jsem zde kritizoval některé věci (něco jsem i pochválil), ale bohužel celkově to zde vypadalo takto:
Pokud někdo chválí, tak je to v pořádku, pokud má někdo jakoukoliv kritiku, tak je to konkurenční boj.
Admin je určitě schopný z logů na serveru zjistit IP adresy přispěvatelů, podívat se odkud v republice se připojují a pokud to je například z úplně jiného kraje, tak to asi nebude součást konkurenčního boje pana Naňky a jde opravdu o někoho, kdo je s něčím nespokojený.

Dokud budou brát provozovatelé čehokoliv (nejen TJ Nové Hamry) kritiku jenom jako konkurenční boj (protože se jim kritika samozřejmě nelíbí) a ne jako něco, nad čím by se mohli třeba zamyslet, jestli to opravdu nejde udělat lépe, tak se nikam neposunou a časem třeba i zakrní.

Rád bych popřál, aby byla příští sezóna ještě lepší, odpovědní lidé se v klidu zamysleli co by bylo možné vylepšit a jak to udělat a pro lyžaře aby bylo co nejméně důvodů ke kritice.

Petr (ne od Naňky )


Ano, máte pravdu. Tuto možnost mám. Věřte tomu, že jsem sledoval odkud sem kdo píše (upozornění - nejedná se o zásah do soukromí, jak by se mohl někdo domnívat, ale pouze použití protokolů pro tracking IP adres - žádný americký film se nekoná ). Nicméně, až na to, že většina IP adres vede do DSL uzlů pro Karlovarský kraj víc zjistit nelze (zde fungují zákony ČR tak jak mají, vyjímečně). Teď si teda nejsem jistý, ale některé IP jsou i ze sítě nejdek.net - mám pocit, že právě ony nepříjemné posty. Takže, závěr z tohoto zjištění lze odvodit libovolně...nechť je na každém čtenáři.

Ale, mě nenáleží rozhodovat o tom co je a není konkurenční pře. A upřímně, je mě to zcela jedno. To ať si každý přeloží po svém. Já se považuji za vcelku průměrně inteligentního člověka a po přečtení některých příspěvků jsem si dokázal dát 1 + 1 dohromady. Věřím, že mezi řádky dokáži číst nejenom já, ale i návštěvníci...Otázkou jest, kdo to chce a nechce vidět. Nicméně, v současnou chvíli je to pasé. Jisté je, že toto fórum časem zmizí. Protože, jak už jsem psal, chtěl jsem Novým Hamrům pomoct, ale bohužel se to obrátilo proti....škoda.
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
admin
Venca "SinKien" Beca
Administrator
Příspěvky: 9
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 288855460 Pohlaví: Muž sinkien autovnouzi.cz xxsinkien@hotmail.com Místo: Ostrov n. O. Narozeniny: 06/23
Reply Quote
Super Administrator
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1234
Moderátoři: admin