Vítejte,
můžete se přihlásit nebo registrovat.    Nepamatujete si heslo?

Neumíte se dohodnout? Nechápu!
(1 shlédnutí) (1) host
Fórum skihamry.cz | Co se Vám tu nelíbí ?
Dolů
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1234
Téma: Neumíte se dohodnout? Nechápu!
#104
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Milý nepodepsaný Matouši,
neurážej a nebuď drzý. To není účelem tohoto fóra.

Nehodnotím, jak co kdo dělá, jenom to, že se kryjou termíny. Je to o tom si všichni dohromady sednout a domluvit se. A na tomto svém názoru trvám. Pokud bych já měla čas v Hamrech něco pořádat, tak určitě za všemi zajdu a zeptám se, jestli v tomto termínu něco neplánují. A o tom to je.

Kolik malých lyžařů a orienťáků jsem vychovala, to ví všichni, kdo se o místní sport zajímají. A jestli umím organizovat nebo ne? To by si mě Red Bull a M-Production asi nevybrali na šéfování Red Bull Nordix, že.

Končím s diskuzí, ať mě již budeš urážet nebo ne.

Jenom se zamyslete (všichni) a zkute se domluvit.

Alena Veselá
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
teta Alena

Reply Quote
 
#105
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Matouši
já oragnizjui běžecké tréninky v Praze.....ale tady se přece nebavíme o tom, kdo co oragnizuje. Tady jde o to jak, jakým způsobem. Kdyby byl turnaj ve volejbale a ty sis udelal turnaj taktez v jedny vesnici stejny den, tak to asi nemá úplně hlavu a patu což???

No nic jen ať je v Hamrech akcí tolik, aby nebylo volno ani jeden víkend......

Vojta Veselý
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
weselac

Reply Quote
 
#107
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Pro Weselace
1/Pravdu máš jenom částečně. Na vesnici totiž bývá maximálně jedno hřiště. A lidí, kteří by dělali něco pro ostatní je málo.

2/Proč nechceš pochopit, že organizátoři akcí mají své důvody, kdy akci pořádají /málo času, volné prostory, finance, počasí atd/

Pro tetu Alenu
Stejně jako bod 2 /Pro Weselace/
Teti musim uznat, že jsi opravdu od rány. Nechápu co tě mohlo tak nadzdvihnout. Jak jsi podotkla, tak diskusi mají na stránkách pouze TJ Nové Hamry. Proto nezapoměj zajít k hasičům a k dalším a řekni jim do očí: Neumíte se dohodnout? Nechápu! a počkej si na reakci. Asi neuslyšíš nic slušného.

Pro TJ Nové Hamry
Máte moc pěkné stránky, návštěvníci mají vše co potřebují včetně počasí.Ale zřízení diskusního fóra byl asi krok vedle.
Na stránky píšou lidé, kteří určitě nezvednou návštěvnost Nových Hamrů. Například: málo sněhu, není urolbováno, neumíte rolbovat, neumíte se dohodnou atd.Na toto reaguje moderátorka, která je zákonitě vždy o krok zpět. Je to pochopitelné, protože vyvracet pomluvy je vždy složité.
Doporučuji Vám zrušit diskusi, protože dáváte k dispzici prostředek jak konkurenci tak všem rejpalům k pomluvě. Takovou diskusi nemá nikdo. A antireklama na diskusi určitě snížila počet návštěvníků střediska.

S pozdravem všem lyžařům

Matouš
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Matouš

Reply Quote
 
#108
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Pro Martina.

čau Martine, můžeš na sebe napsat kontakt, aby jsme Tě mohli zkontaktovat až budeme chtít udělat volejbalovej turnaj v Hamrech.

Moc díky

Petr z Hamrů
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#109
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
Velice se omlouvám, žádost je pro Matouše, omylem jsem napsal pro Martina.

Omlouvám se Ti Matouši.

Petr z Hamrů
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
Petr

Reply Quote
 
#110
Re:Neumíte se dohodnout? Nechápu! Před 14 rok, 2 měsíce  
:o))))) bodík pro Petra
Opište bezpečnostní kód   
POZNÁMKA: Ačkoliv tlačítka úprav a emotikonů nejsou zobrazena, je možné text formátovat pomocí přímého zápisu tagů.
teta Alena

Reply Quote
 
Nahoru
Přispět do tématu
Založit nové téma
Stránka: 1234
Moderátoři: admin